+420 774 423 560Po-Pa: 8:00 - 15:00

Doprava a doručovací podmínky

Pro výběr dopravce zásilek objednaného zboží postupujeme podle charakteru objednávky:

  • Při objednávkách drobného charakteru (zásilky do hmotnosti 13 kg s rozměry do 200 cm v součtu všech tří rozměrů) volíme DPD nebo GLS.
  • Při objednávkách zásilek větších (objemem nebo hmotností), volíme v ČR Toptrans, při přímých zásilkách ze zahraničí DB Schenker, Hellmann.

Cena dopravy se pak počítá podle sazebníků dopravce v závislosti na hmotnosti (objemu) zásilky a vzdálenosti. U řady výrobků můžete ale nalézt zvýhodnění - cenu dopravy zdarma.

U velkých zásilek (autobusové zastávky, větší množství zábradlí, sloupků ) je třeba ze strany odběratele zajistit techniku na složení nákladu a zvolit místo tak, aby mohl vjet kamion.

Dodací termíny u výrobků můžete nalézt v detailu každého zboží. Výrobky, které mají delší dodací termín než 2 týdny, nejsou skladem ani u nás ani u výrobce ale vyrábějí se na základě objednávky. Jejich uvedená dodací lhůta je obvyklou lhůtou, která se může lišit v závislosti na vytížení výroby, dostupnosti materiálu a období (svátky, dovolené). V případě, že potřebujete ověřit dodací termín, neváhejte nás kontaktovat.