KOŠÍK  
0 položek

Snadná výměna dvířek - reklamní trik?

 

řez profilem dvířek

U informačních vitrín Vitincom ® udává výrobce v prospektech jako výhodu snadnou výměnu dvířek. Dokonce uvádí, že dvířka jsou "vyměnitelná bez nutnosti použít nástroje nebo demontovat vitrínu".Je to tak skutečně?

Když nás poprvé oslovil zákazník  s požadavkem na výměnu dvířek, protože původní byly zničené vandalem, znali jsme tuto inzerovanou vlastnost vitrín Vitincom ® v podstatě pouze z letáků, prospektů a katalogů.

První co jsme udělali - vybalili jsme jednu ze skladovaných vitrín. A začali jsme zkoumat zavírání, abychom věděli jak máme správně zákazníka instruovat. A zároveň jsme zaslali dotaz na konstrukci k výrobci do Francie.

Zkoušeli jsme otevírat a zavírat dvířka a alespoň zpočátku jsme příliš moudří nebyli. Pak nám přišel instruktážní manuál, kde byla výměna dvířek znázorněna. A rázem bylo jasno.

Výměna křídlových dvířek vitrín Vitincom je skutečně snadná a nevyžaduje žádné speciální nástroje ani znalosti. Kouzlo spočívá v tom, že dvířka nejsou uchycená na pantech ale jsou zavěšená po celé délce na profilu.

Hrana dvířek a hrana nástěnky jsou profilovány tak, že do sebe vzájemně zapadají. Dvířka jdou vyjmout pouze tehdy, když se otevřou do určitého úhlu (10-15°) a lehce zasunou. Pak jdou snadno vyndat. 

Proti bezděčnému zasunutí při běžné manipulaci slouží na profilu vlepená těsnící gumová kolečka nebo proužky, která brání poklesnutí dvířek a jejich vypadnutí.

Stačí tedy těsnící kolečka sejmout, dvířka pootevřít, zasunout - a uvolní se z profilu. Pak je můžeme opět zavěsit zpět - na levou nebo pravou stranu skříňky - a nebo vyměnit za nová, pokud jsou stávající poškozená.Celá výměna je až překvapivě rychlá a snadná.

umístění těsnění

Lze tedy konstatovat, že inzerovaná výhoda vitrín francouzského výrobce není nijak klamavá. Dvířka si skutečně prohodí z levé na pravou stranu každý uživatel. A v případě poškození, stačí objednat nová dvířka a uskutečnit výměnu. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací