Zarosené nebo ojíněné dopravní zrcadlo!? No problem!

Kdo by neznal situaci, která nastává pravidelně na podzim a v zimě. Přijíždíte ke křižovatce opatřené dopravním zrcadlem, ale to je zajíněné nebo zarosené, takže v něm není nic vidět. Je to nutné? Není!

Každý komu jde o bezpečnost silničního provozu se musí ptát, jak se tomu vyhnout. Jde přeci o naše zdraví a o naši bezpečnost. V nabídce našeho e-obchodu naleznete zrcadla s účinným a osvědčeným opatřením proti jínění a rosení. Podle potřeby a možností si můžete vybrat zrcadla s vyhříváním elektrickou mřížkou nebo zrcadla speciálních vlastností, které žádný přívod elektrické energie nepotřebují.

 

Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých řešení?

Zrcadla s vyhřívací mřížkou jsou levnější než zrcadla bez vyhřívání, mřížka je účinná při teplotách hluboko pod bodem mrazu - bez omezení. Nevýhodou je nutnost připojení k elektrické síti a náklady na elektrickou energii - zrcadlo má spotřebu 50 - 150 W.

Zrcadla se speciálními technologiemi nevyžadují připojení k elektrické síti, mají prodlouženou záruku 5 nebo 6 let, po umístění nemáme žádné náklady s jejich provozem. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena a účinnost omezená teplotou -20°C.

V naší nabídce nalezene vyhřívaná dopravní zrcadla a zrcadla proti rosení v komplexní řadě velikostí.


 

 Je výměna dvířek vitrín Vitincom® skutečně snadná?

Výměna křídlových dvířek vitrín Vitincom je skutečně snadná a nevyžaduje žádné speciální nástroje ani znalosti. Kouzlo spočívá v tom, že dvířka nejsou uchycená na pantech ale jsou zavěšená po celé délce na profilu...celý článek


Nové členění nabídky vitrín

Zákazníci nás často žádají o radu, který typ vitríny je vhodný pro jimi zamýšlený účel. Připravili jsme proto pro Vás novou strá nku, která obsahuje popis kompletně všech nabízených typů e-obchodu www.pontte.cz a jejich charakteristik. Chceme Vám tak usnadnit výběr a rozhodování, který typ vitríny se pro Vás hodí. Více se dozvíte na stránce vitríny.


Informační vitríny pro umístění menu restaurace

Pokud řešíte problém s volbou vhodné vitrínky pro umístění menšího množství tiskovin, nabízíme Vám tip na venkovní vitríny Vitincom Tradition. Na výběr je ve speciálním provedení vitríny pro restaurace, nebo jako neutrální decentní vitrína v barevném nebo stříbrném provedení.

Tiskoviny se umisťují pomocí magnetů na zadní bíle lakovanou plechovou plochu. Osvětlení zveřejňovaných materiálů lze zajistit osvětlovací soupravou LED svítidel, kterou je možné ke každému typu dokoupit. Výhodou nabízeného modelu je možnost zvolit i vitrínky od plochy 2xA4. I ty mají typické znaky francouzských vitrín Vitincom - bezpečnostní zámek, profilování pro zepšené proudění vzduchu ve vnitřním prostoru, jsou dokonale provedené a designově zpracované. 

 


Elegantní lavičky do parku

Nové lavičky v
nabídce

Vedle nových modelů parkových laviček s klasickým i s modern ím designem zhotovených v kombinaci ocelová konstrukce + dřevěný sedák a opěrka jsme do nabídky zařadili i lavičky zhotovené ze zcela nového materiálu - KOMPAKT.
Jedná se o vysoce pevné a stabilní lamely lisované z kraftového papíru s povrchovým vzorem mahagonového dřeva. Lamely jsou vsazeny do ocelové konstrukce lavičky a tvoří společně kompaktní celek. Lavičky jsou zcela bezúdržbové, elegantní a navržené pro velmi pohodlné sedění.
Lavičky s dřevěnými částmi jsou vyráběny z certifikovaného dřeva a výrobce tak ručí za to, že použitá dřevina byla pěstována za účelem technického využit í za přísně kontrolovaných podmínek s ohledem na životní prostředí. Použit é dřeviny jsou zejména francouzský dub, iroko, modřín a další.

Skutečně univerzální strojan na kola s bonusem!

Modulární stojan na kola
Convi - nákres


Potřebujete stojan na kola ale řešíte problém s prostorem? Vynikajíc ím řešením je stojan na kola Convi. Vtipem stojanu Convi je umístění kol do úhlu 45° nebo 135° k samotn ému poli. Tím ušetříte více než 30% prostoru. Vaše kola nezasahují do místa, které Vám zůstává k dispozici. Tento skutečně modulární stojan Vám umožňuje zvolit si počet polí s úchyty na kola a dokonce i to, jestli bude oboustranný nebo jednostranný. K základnímu modulu lze dokoupit samostatné úchyty a doplnit tak podle potřeby 1, 2 nebo i 3 místa na stání na druhou stranu stojanu.

Nezaujal Vás tento stojan? Hledáte trochu jiný? Prohlédněte si v naší nabídce další stojany nebo přístřešky na jízdní kola. Když si nevyberete, určitě se inspirujete!

Stojan na kola - pohled
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací